500C TUTVUSTUS

 

Fiat 500C on ainulaadne Itaalia temperamendiga mudel! Ettevõtte hingeks on alati nutikas, kaasaegne ja karismaatiline kangelane. Legendaarne kabriolett on uuesti sündinud ja ei vaja kiidusõnu, sest see räägib enda eest!


 

500 CULT 

Ainulaadne stiil. Spetsiaalsed sinise kangaga istmed Fiati monogrammiga, uus Techno Blue Matt armatuur, Techno-nahast rool juhtnuppudega, et tagada tänavate stiilseima auto tiitel.

500 CONNECT

Tehnoloogia esirinnas. Spetsiaalne interjöör „säravate“ istmete ja hõbedase mati armatuuriga, UconnectTM 7“ DAB koos Apple CarPlay/Android AutoTM-iga, püsikiirusehoidik linna parimateks sõitudeks.

500 DOLCEVITA

Nii itaaliapärane kui võimalik. Spetsiaalsed valged matelassé kangast istmed, panoraamkatuseluuk, kroomitud detailid ja poritiival paiknev Dolcevita logo loovad erakordse õhkkonna.

500 SPORT

Kas soovite kogeda midagi veel ägedamat? Spetsiaalsed interjöörid sportlike istmete ja matt disainiga armatuurlauaga, 7-tolline TFT-armatuur, 7-tolline HD -puuteekraaniga raadio Apple CarPlay™ / Android Auto™ -ühendusega, 16-tollised sportlikud valuveljed annavad julgema välimuse.


LÕÕGASTUGE JA SÕITKE 

Enne sõidu alustamist seadistage tööle püsikiirusehoidik.  Fiat 500 aitab teil hoida kiirust kogu sõidu ajal. Seega naudite alati mugavat sõitmist ka kõige pikematel reisidel.

SÕIDUD ILMA MINGITE MUREDETA

Seadistage maksimaalne piirkiirus otse roolilt. Kiiruspiirik hoiatab teid kohe, kui ületate kiirust.

OHUTUS EELKÕIGE 

7 turvapatja teie ja reisikaaslaste jaoks parima ohutuse tagamiseks: juhi ja kaasreisija turvapadjad, külgturvapadjad, turvakardinad ja juhi põlveturvapadi.

INFOTAINMENT-SÜSTEEM 

Alates lihtsast ja mugavaks kasutamiseks ettenähtud Uconnecti multimeediasüsteemist Cultis kuni UconnectTM 7’’ multimeediasüsteemini, mis pakub täiuslikku ühenduvust teie reisideks koos DAB-i, Apple CarPlay ühilduvuse ja Android Auto™ integreerimisega Sport-mudelisse. Kõik, mida võite vajada mugavaks ja praktiliseks igapäevaseks kasutamiseks.