500 TUTVUSTUS

ELU ON TORE!

Kui otsid endale esimest autot või kui vajad uut, teistsugust autot, on Fiat 500 loodud just Sinule. Sest see on auto, mille saad luua ise.

Suur hulk stiilseid detaile, eredad värvid, sportlikkuse ja mugavuse elemendid, lai ökoloogiliste mootorite valik – kokku enam kui 500 000 valikuvarianti. Miks Sa ei peakski looma oma Fiat 500, mis oleks teistsugune kui kõik teised?


Kujundus

Fiat 500 uuendus – süsteem UCONNECT™ puutetundliku ekraani, Bluetooth® käed vabad funktsiooniga, samuti USB ja AUX liidesega, digitaalse (DAB) raadio ning TOMTOM navigatsioonisüsteemiga.


FIAT 500C

Nobe, mugav, uusimate tehnoloogiate päralt ja keskkonnasõbralik, peensusteni individualiseeritud. See on kabrioletikerega Fiat 500 – Fiat 500 C. Ehk on see sinu uus „aken taevasse“, mis lisab elule uusi ootamatuid värve?


Ajalugu

58 aastat tagasi ehk 1957. aasta 4. juulil esitleti Itaalias Fiat 500 mudelite esimest põlvkonda. Kaunist, omapärase disainiga sõiduautost sai kultusmudel ja Itaalia sõiduautode masstoodangu sümbol. Esimese põlvkonna Fiat 500 müüdi kogu maailmas enam kui 3,8 miljonit. 4. juulil 2007 tähistasid itaallased mudeli 50. sünnipäeva ning esitlesid uuendatud Fiat 500, mis on praeguseni kontserni edukaim mudel, mida on toodetud enam kui 1,5 miljonit.


Multimeedia

Fiat 500 uuendus – süsteem UCONNECT™ puutetundliku ekraani, Bluetooth® käed vabad funktsiooniga, samuti USB ja AUX liidesega, digitaalse (DAB) raadio ning TOMTOM navigatsioonisüsteemiga.


Versioonid

Pop
Kaunis, rõõmsameelne ja kättesaadav – Fiat 500 baastase.

Lounge
Nutikas, elegantne ja kaunis. LOUNGE-seade – kogu mugavuselementide komplekt, suur hulk kroomitud detaile ja ka päikesesirmiga katuseaken.


TFT ekraan

Digitaalses 7” TFT armatuuris on mugavalt esitatud kogu reisi ajal vajalik informatsioon. Lisaks spidomeetrile, pardaarvutile ja käigulülitusindikaatorile on näha ka telefoni, navigatsiooni- ja helisüsteemi infot.


Mootorid

Uued Fiati sõiduautod on 4 tüüpi mootoriga: 1,2-liitrise 69 hJ bensiinimootoriga ning kahe 0,9-liitrise Twin Air mootoriversiooniga – 85 hJ või 105 hJ. Esimene neist võimaldab saavutada vaid 3,8 l/100 km keskmise bensiinikulu ja 90 g/km CO2 emissiooni. Neljas Fiat 500 mootor on 1,2-liitrine kahesilindriline gaasi- või bensiinimootor 1 EasyPower, mis saavutab 69 hJ.

Mõne aja pärast on Fiat 500-l ka väga modernne turbodiisel, mille töömaht 1,3, Multijet II mootor, mis saavutab 95 hJ, vastab Euro 6 keskkonnakitsestandardile ja paiskab keskkonda vaid 89 g/km CO2. Lisaks täiendab mootorite gammat 1,2-liitrine 69 hJ mootor, mis on väga keskkonnasõbralik – CO2 emissioon on vaid 99 g/km.

Kõik see teeb Fiat 500 üheks ökoloogilisematest mudelitest ja annab sellele teatud eeliseid, eriti nendes linnades ja piirkondades, kus suurema heitkogusega autodele on seatud sissesõidupiirangud.


Ohutus

Fiat 500 on saanud Euro NCAP ohutustestidel kõrgeima hinnangu, pälvides seal viis tärni. Need anti eriliste lahenduste eest, millega integreeriti sellesse väiksesse mudelisse võimalikult palju ennetuse, aktiivse ning passiivse ohutuse vahendeid.

Fiat 500 on unikaalne juba seetõttu, et selle mini-klassi auto standardvarustusse kuulub seitse õhkpatja – kaks kahetasandilist õhkpatja eest, kaks külgmist rindkere ja vaagna kaitseks, kaks külgmist pea kaitseks ja üks autojuhi põlvede kaitseks.

Autojuhti ja reisijaid kaitseb ka spetsiaalselt konstrueeritud lööke pehmendav autokere. Fiat 500 stabiilse ja prognoositava käitumise teel ning hea haakumise teega tagab autos olev keerulisim tänapäevane ohutussüsteem. Sõiduvigade tegemisest ootamatutes olukordades päästab autojuhi pidurite blokeerumisvastane süsteem ABS koos elektroonilise pidurdusjõu jaotajaga EBD, elektroonilise stabiilsuse kontrolli süsteemiga ESP, samuti ka süsteemid ASR, MSR, HBA ning Hill-Holder, mis ei lase autol kallakul tagasi veereda.


Individuaalsus

On terve hulk erinevaid detaile, tänu millele saad luua oma isikliku unikaalse Fiat 500: 8 erinevat kleepsukomplekti, 10 erinevat märki, 2 rattakatet ja 7 valuvelje disainivarianti ... Ja see pole veel kõik – saad valida ka lisavarustust oma mugavale, elegantsele või sportlikule Fiat 500-le.

Lisaks on spetsiaalselt igale mudelile loodud suur hulk originaalseid aksessuaare aromaatsetest värskendajatest kuni värviliste võtmepeade komplektideni.

Iga autojuhi elustiilile vastav omapärane Fiat 500.