500C TUTVUSTUS

Mitte ainult „aken taevasse“ …

Nobe, mugav, uusimate tehnoloogiate päralt ja keskkonnasõbralik, peensusteni individualiseeritud. See on kabrioletikerega Fiat 500 – Fiat 500 C. Ehk on see sinu uus „aken taevasse“, mis lisab elule uusi ootamatuid värve?

Fiat 500 C kui eriti originaalse konstruktsiooniga kabrioleti disain on kutsunud esile suuri emotsioone ja huvilaine. Novaatorliku konstruktsiooniga katuseakna avamise mehhanism ning valitud materjalide kvaliteet on aidanud mudelil säilitada tavaauto omadused ja lisanud ka võimaluse kasutada autot igal aastaajal.

Katuse värvi saab valida kolme variandi vahel: elevandiluu, punane või must, millest igaüks moodustab omakorda kere värviga mitu erinevat varianti.

11 värvi kerevariante, 3 eri värvi katusevarianti, 27 erinevat kleepsukomplekti, 20 erinevat märki, 9 rattakilpide ja 2 valuvelje disainivarianti, lausa 18 värvilist võtmepead ...

Lisaks on spetsiaalselt sellele mudelile loodud suur hulk originaalseid aksessuaare.

Iga Fiat 500 C on väga individuaalne!


ÖKOLOOGIA

500 C juhid tunnevad juhtimisest mõnu ning säästavad samas ka loodust: kõik Fiati mootorid vastavad keskkonda paisatavate heitgaaside kogustele sätestatud Euro 5 standarditele. 1,3 MultiJeti mootorid on varustatud tahkete osakeste DPF-filtritega.

Start&Stopi süsteemiga ning uusimate tehnoloogiate abil loodud kahesilindrilise TwinAiri mootoriga Fiat 500 C vastab veelgi kõrgematele ökoloogiastandarditele.

Juhul, kui autojuht kasutab programmi eco:Drive, on tal veelgi rohkem võimalusi säästa kütust ja keskkonda, kuna see programm aitab konkreetsete nõuannete abil juhtimisoskusi parandada.

Kõik see eristab Fiat 500 C kui üht ökoloogilisemat mudelit ja annab sellele teatud eeliseid, eriti nendes linnades või piirkondades, kus enam keskkonda saastatavatele autodele on sissesõidupiirang.


OHUTUS

Fiat 500 C-l on lausa seitse õhkpatja – kaks kahetasandilist õhkpatja eest, kaks külgmist rindkere ja vaagna kaitseks, kaks külgmist pea kaitseks ja üks autojuhi põlvede kaitseks.

Autojuhti ja reisijaid kaitseb ka spetsiaalselt konstrueeritud lööke pehmendav autokere.

Fiat 500 C stabiilse ja prognoositava käitumise teel ning hea haakumise teega tagab autos olev keerulisim tänapäevane ohutussüsteem. Sõiduvigade tegemisest ootamatutes olukordades päästab autojuhi blokeerumisvastane süsteem ABS koos elektroonilise pidurdusjõu jaotajaga EBD, elektroonilise stabiilsuse kontrolli süsteemiga ESP, samuti ka süsteemid ASR, MSR, HBA ning Hill-Holder, mis ei lase autol kallakul tagasi veereda.

Laste turvatoolide Isofixi kinnitused kaitsevad ka kõige pisemaid reisijaid.


MUGAVUS

Fiat 500 C üks domineerivamaid omadusi on mugavus, mida tunnevad salongis nii autojuht kui ka reisijad.

Tänu auto kere sisemisele suurepärasele aerodünaamikale on nii esi- kui ka tagaistmetel suurepärane ka klimaatiline mugavus, isegi siis, kui katus on avatud. Sama saab öelda ka akustilise mugavuse kohta.

Sama tähtis on ka auto funktsionaalne mugavus. Auto katus on lihtsasti juhitav ja varustatud mitme avamisasendiga, mis on abiks erinevates olukordades: sõites linnas, maanteel, rannikualadel jne.