500X TUTVUSTUS

Nüüd Autospiriti salongides!

Eripärane stiil ja uuenduslik tehnoloogia. Fiat 500X – see on Fiat 500 legendaarne disain pluss moodne tipptehnoloogia.

RATTAD

500X-ile saab valida kolme erineva kujundusega 17- või 18-tollised valuveljed, mis rõhutavad mudeli maastikusuutlikkust.

SATIINKROOMITUD ELEMENDID

Fiat 500X Crossi ukselingid ja iluliistud rõhutavad mudeli jõulist karakterit ja maastikuvõimekust.

TUMEDAD TOONITUD TAGUMISED AKNAD

Pakuvad reisijatele privaatsust ning annavad off-road-stiilis Fiat 500X-ile veel julgema ja isikupärasema välimuse.

ESITULED

Topeltesituled, kuhu kuuluvad kurvifunktsiooniga päevatuled (DRL) ja udutuled, on 500 seeriale väga iseloomulikud ning muudavad mudeliperekonna kõik liikmed esiosa järgi eksimatult äratuntavaks.

MAASTIKUSÕIDUKI VAIM

Maastikusõiduki loomus ilmneb kõige selgemini Fiat 500X Crossi versiooni juures, mille varustuses on spetsiaalsed põhjakaitsmetega põrkerauad, teemantteraga lõigatud valuveljed ja eriviimistlusega katusekaared.

NÄHTAVUSPAKETT

Lisavarustusena pakutav nähtavuspakett, kuhu kuuluvad elektrokromaatiline tahavaatepeegel, vihma- ja hämaraandur ning elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, tagab parima nähtavuse igasugustes oludes. Tagab parima nähtavuse sõidutingimustest olenemata. Nähtavuspakett sisaldab kõiki neid lisavarustusena pakutavaid elemente.

KSENOONESITULED

Maastikusõidukile omast välimust lisavad Fiat 500X-ile ka ksenoonesituled, mis tagavad igasugustes oludes parema nähtavuse ja suurema ohutuse.

PAKETT NAV PLUS

Nav Plusi paketti kuuluvad 6,5-tollise suure eraldusvõimega ekraaniga raadio/navigatsioonisüsteem Uconnect™ koos orientiiride kolmemõõtmelise kuvamisega ning käetoesse paigutatud täiendav USB-pesa.

MUGAVUSPAKETT

Pakub reisijatele privaatsust ning annab off-road-stiilis Fiat 500X-ile veel julgema ja isikupärasema välimuse. Sisaldab juhiistme reguleeritavat nimmetuge, käetuge esiistmete vahel ning võtmeta uste avamise ja mootori käivitamise süsteemi (Key-less Entry & Key-less Go).

OHUTUSPAKETT

Fiat 500X-i varustuses on mitu tipptasemel ohutussüsteemi, mida enamasti kasutatakse ainult kõrgema klassi sõidukite juures.

PIMEALA JÄLGIMISSÜSTEEM

Kui juht hakkab rida vahetama, annab see nutikas süsteem talle märku pimealasse jäävatest sõidukitest.

PIDURIABI

Piduriabi tuvastab aegsasti kokkupõrkeohu ja rakendab vajaduse korral pidureid, kui juht ise ei pidurda.

TAHAVAATEKAAMERA

Tagab tagurdamisel parema nähtavuse, sest Uconnecti ekraanile kuvatakse otsepilt sõiduki taga toimuvast.