PUNTO TUTVUSTUS

Veel mitte kunagi pole stiil ja tehnoloogia olnud nii tihedasti seotud. „ Punto" on parim valik, kui otsite funktsionaalset, suurepäraste sõiduomadustega eriti ilmekat autot.

5 pakutavat värvi ja kümme erinevat mootoritüüpi annab igaühele võimaluse valida endale sobiv „Punto".


DISAIN

Uued puhvrid, uus interjöör ja, mis kõige tähtsam – uued värvid! See on auto, mida on võimatu mitte märgata!

Välimus

Autokerega sama värvi esipuhvrile on ilmunud uued graafilised elemendid, mis täiustavad tehnilisi ja funktsionaalseid tsoone – kaks õhukanalit moodustavad trapetsi, mille külgedele on monteeritud suunatuled. Must kuusnurkne võrgumustriline rest moodustab ereda kontrasti autokere värviga. Ka autokerega sama värvi tagapuhver on uudse disainiga. Tagumised udutuled on monteerirud alaossa nagu varemgi, kuid nüüd on need pikerguse kujuga ja integreeritud üles. Keskosas asub stiliseeritud erkpunane märgis „Punto", mis on sama värvi nagu „Fiati" märk.

Interjöör

Istmed on kaetud denimiga (tugev puuvillane kangas), mille muster ja õmblused on kooskõlas nii auto välimuse kui sisekujundusega. Armatuurlaud on ühte värvi, kusjuures iga komplekti puhul erinev. See rõhutab interjööri erilisust.

Tundke end erilisena koos „Puntoga", sest ainult suursugusele autole on omane eriline stiil.


MUGAVUS

Taibukad lahendused

„Fiat Auto" koostöös „Microsoft" kompaniiga on loonud tehnoloogia „Blue&Me™" , mis võimaldab autojuhil mugavalt ja ohutult suhelda. Süsteem vastab liikluseeskirjade nõuetele, sest saate seda kasutada käsi roolilt võtmata. „Blue&Me™" vabade käte funktsioon ja rooli monteeritud juhtimisplokk annab võimaluse häälkäskluse abil kasutada Bluetooth® tehnoloogiaga mobiiltelefoni ja kuulata digiformaadis muusikasalvestusi.

Rohkem informatsiooni leiate siit.

„Skydome"

„Skydome" –on elektrooniliselt juhitav panoraam- katuseaken, mille moodustavad kaks klaasplaati. Kui eesmine plaat on niinimetatud „Spoiler" asendis, valgub autosalongi ühtlane valgus – näib nagu sõidaksite vabas õhus.

„eco:Drive"

„eco:Drive" on innovatiivne tehnoloogia, mis näitab kuidas auto juhtimisstiil aitab vähendada kütusekulu ja keskkonnasaastet, soovitab, kuidas autot ökoloogiliselt juhtida. Keskkonnasäästliku süsteemi soovitused aitavad vähendada väljaheitegaase ning samaaegselt kokku hoida teie raha.