Ettevõttest

Autospirit AS on Fiati ametlik esindaja Tallinnas aadressil Ehitajate tee 122 ja Autospirit Tartu OÜ Tartus aadressil Turu 47.

 

Autospirit kaubamärki kasutavad Tallinnas Autospirit AS aadressil Ehitajate tee 122 ja Ascar Auto AS aadressil Sõpruse pst 151 ning Tartus Autospirit Tartu OÜ aadressil Ringtee 82 ja Ascar Tartu OÜ aadressil Ringtee 32.

- Autospirit AS on Subaru, Fiat ja Chevrolet ametlik esindaja Tallinnas.
- Autospirit Sõpruse (juriidiline ärinimi Ascar Auto AS) on Peugeot ja Opel ametlik esindaja Tallinnas.
- Autospirit Tartu OÜ on Nissan, Kia, Mazda, Fiat ja Chevrolet ametlik esindaja Tartus.
- Ascar Tartu (juriidiline ärinimi Ascar Tartu OÜ), mis asub aadressil Ringtee 32 on Peugeot ametlik esindaja Tartus.

Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.

Meie eesmärgiks on leida lahendused kõikide klientide soovidele ja vajadustele ning pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust, nii automüügis kui järelteeninduses. Loodame, et inimene kes kord meie kasuks otsustanud, jääb meie kliendiks pikkadeks aastateks. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peame ülioluliseks koondada meie ettevõttesse väga head spetsialistid ning teenindajad.

Koostööpartnerid

Birgit on üks säravamaid Eesti naisartiste. Autospirit on Birgiti koostööpartneriks alates aastast 2014. Soovime, et Birgit jõuaks kõikidele oma esinemistele õigeaegselt! Birgiti tegemistel saate silma peal hoida siin: www.facebook.com/birgit.official