Ettevõttest

Autospirit AS on Fiati ametlik esindaja Tallinnas aadressil Ehitajate tee 122 ja Autospirit Tartu OÜ Tartus aadressil Turu 47.

Autospirit AS omab Tallinnas lisaks ka Subaru ja Chevrolet ametliku müügi ja teeninduse õigusi ning Autospirit Tartu OÜ müüb ja hooldab Nissan, KIA, Mazda ja Chevrolet sõidukeid.

Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga, pakume Autospirit Liising kaubamärki kasutades kasutus- ja kapitalirendi liisingut ning sõidukite pika- ja lühiajalist renditeenust.

Meie eesmärgiks on leida lahendused kõikide klientide soovidele ja vajadustele ning pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust, nii automüügis kui järelteeninduses. Loodame, et inimene kes kord meie kasuks otsustanud, jääb meie kliendiks pikkadeks aastateks. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peame ülioluliseks koondada meie ettevõttesse väga head spetsialistid ning teenindajad.

Koostööpartnerid

Birgit on üks säravamaid Eesti naisartiste. Autospirit on Birgiti koostööpartneriks alates aastast 2014. Soovime, et Birgit jõuaks kõikidele oma esinemistele õigeaegselt! Birgiti tegemistel saate silma peal hoida siin: www.facebook.com/birgit.official