500 ELEKTRILINE

Ehkki FIAT 500e on oma olemuselt looduslähedasem, on tegemist linnaautoga, mille välimusest ei puudu Itaalia stiilis lahendused, seest aga moodne tipptehnoloogia.

DISAINITUD JÄRGMISE KÜMNENDI JAOKS 

Uus 500 «la Prima» ehitatakse täiesti uuele platvormile, mis on mõeldud terveks järgnevaks kümnendiks. See tagab konkurentsivõimelise võimekuse ja veelgi imetlusväärsema autonoomsuse taseme linnasõitudeks võrreldes kõigi teiste 500 mudelitega. Kiirlaadimise režiim ja kvaliteetne 500 Wallbox laadimisseade lihtsaks koduseks laadimiseks on baasvarustuses.

JÄRGMISE TASEME LINNAAUTO 

Uus peagi turule tulev 500 «la Prima» on esimene linnaauto, mis pakub TASE 2 autonoomset juhtimist. Automaatsüsteem suudab kontrollida kiirendamist ja pidurdamist, hoida sõidurada, lugeda liiklusmärke ja soovitada  sellele vastavat sõidukiiruse reguleerimist. Tänu 360° „droonivaatele“ märkab see ka jalakäijaid ja jalgrattureid.

MUUTKE MAAILMA ILU ABIL

Uus 500 «la Prima» on laiem, pikem ja selle rattad asetsevad rohkem väljaspool. Puhas ja selgepiiriline kujundus, millel on vähem nuppe ja muid detaile ka salongis. See on läbi aegade ilusaim 500.

TULEVIKKU ÜHENDATUD PLATVORM

Selle uhiuus 10-tolline tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem saab tänu integreerimisele ülikiire Bluetooth-ühilduvuse, juhtmevaba laadimisdoki ja Apple CarPlay rakendusega teie nutitelefoni tavapäraseks käepikenduseks.